A więc, lato jak już sami wiemy dobiega końca.. Ale studenci jeszcze mają miesiąc laby.. chybą, że tak jak ja mają kampanię wrzesniową.. he he.. dzis naciągnąłem na siebie to co królowało w te cudowne wakacje, czyli blue i standardowy kolor lata biel! Nie martwimy się! To co dobre tak szybko się nie kończy.. bo z tego co widzę nadal blue, będzie w naszej zimowej szafie.. :) a do tego kratki, czerwienei, mieszanie faktur, kolorów.. nadchodzi rewolucja modowa.. każdy nosi to co lubi.. już niebawem będę prezentował zdobycze na jesień.. przebuszuję w szafie.. uwielbiam jesień, ponieważ wyciągnę z szafy szale, sweterki, torby, trzewiki, grube djeansy i moje kochane kurteczki.. :D juz na samą mysl bardzo się cieszę! :) :* dzis mam na sobie:
koszulina - ZARA ok. 45 zl
szorty - H&M ok.30 zl
buty - H&M ok. 80 zl
torba - ADIDAS ok. 10 zl
bryle - H&M 24zl
dobry nastrój - bezcenny! :)

