czwartek, 27 sierpnia 2009

Temat:ŻegnajLatoNaRok.. Lala..:)



A więc, lato jak już sami wiemy dobiega końca.. Ale studenci jeszcze mają miesiąc laby.. chybą, że tak jak ja mają kampanię wrzesniową.. he he.. dzis naciągnąłem na siebie to co królowało w te cudowne wakacje, czyli blue i standardowy kolor lata biel! Nie martwimy się! To co dobre tak szybko się nie kończy.. bo z tego co widzę nadal blue, będzie w naszej zimowej szafie.. :) a do tego kratki, czerwienei, mieszanie faktur, kolorów.. nadchodzi rewolucja modowa.. każdy nosi to co lubi.. już niebawem będę prezentował zdobycze na jesień.. przebuszuję w szafie.. uwielbiam jesień, ponieważ wyciągnę z szafy szale, sweterki, torby, trzewiki, grube djeansy i moje kochane kurteczki.. :D juz na samą mysl bardzo się cieszę! :) :* dzis mam na sobie:
koszulina - ZARA ok. 45 zl
szorty - H&M ok.30 zl
buty - H&M ok. 80 zl
torba - ADIDAS ok. 10 zl
bryle - H&M 24zl
dobry nastrój - bezcenny! :)

środa, 19 sierpnia 2009

Temat: SmerfW3Mieście.. :P



Hehe.. aaa co tam.. tak nikt nie czyta i nie ogląda.. wiec dodam dzis swoją fotke.. Bo ile można kogos? :) :P
smerfowy t-shirt - Pull&Bear ok. 80 zl
jeans - Pull&Bear 79.90 zl
sweterek - Zara ok. 160 zl
pasek z lumpa - 49 zl/kg
buty - Nike ok. 300 zl
torba - H&M 79.90 zl
okular - H&M ok.25 zl

środa, 12 sierpnia 2009

Stylizacja:kochać?








No no.. kolejna stylizacja.. kolejny amator modelingowy i fotograficzny.. ale to nie jest ważne.. liczy sie zabawa, i checi.. Model-Macik.. przystojny mlody facet o zniewalający oczach.. stylizacja pokazuje zakończenie pewnego etapu w życiu Maćka.. Może uda Wam się domysleć o co chodzi.. :) Dziekuję za cierpliwosc.. :*

środa, 5 sierpnia 2009

Zwierzyniec! :)



Kocham zwierzęta.. sam posiadam ich kilka.. ale dzis pochwalę się tylko dwoma.. :) są dosć różne.. kto znajdzie różnice? Kotek pochodzi z witryny STRADIVARIUSA.. :P kochane dziewczynki z Pasażu Grunwaldzkiego pamiętały o mnie... :* Kotek nazywa się Kudłaty.. a ten groźny pies, co puszcza do Was oczko.. niebanalnie.. ROKI!! Wrrrr.. :)