poniedziałek, 14 grudnia 2009

I love my shoes.









Z racji, iż idą już wyprzedaże w sklepach, można za niewielkie pieniądze wyszperać coś ciekawego.. i tak było dziś! Z racji posiadania cudownych znajomych, którzy informują o przecenach, np. w H&M, można pozwolić sobie na zakup kilku ciuszków jednocześnie, bez martwienia się o finanse. Dokonałem zakupu 2 swetrów, koszulki, spodni.. za ok. 200,- ( W O W )- gdzie przy panującej tendencji wzrostowej, zwanej dalej inflacją odzieżową jest to niewiele. Oprócz tego znalazłem piękne skórzane kalosze! Obniżone z 350 na 199 minus rabat 40,-! Oszalałem na ich punkcie. Są takie jak sobie wyobraziłem w głowie dawno temu.. :) A co na fotkach? No pojawił sie marynarsko-góralski swetr, w moim ulubionym kroju. Sztruksy.. czytałem niedawno wywód pewnego pana, odnośnie niechęci to tego materiału, co mnie zezłościło! Dlaczego? Sztruks to świetna alternatywa jeansu! Ujął mnie przede wszystkim kolor.. :) Zestaw jest frywolny i wolny jak ja.. he he.. :) Oprócz butów wszystkie elementy mojego stroju pochodzą z H&M, który ostanio bardzo preferuję! Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale tam zawsze coś dla siebie znajdę, gdy inne ulubione przeze mnie marki zawodzą.. :)

Pozdrawiam ciepło w te zimne dni..
Camil :*

środa, 25 listopada 2009

Ciasteczkowy Potwór!






Idąc wątkiem potworków z Sezamkowej, postanowiłem nabyć jeszcze jednego.. jest nim Ciasteczkowy Potwór.. Mamy dużo wspólnego z racji takiej, iż też uwielbiam ciasteczka.. Foto robione przez Kaca (czyt.FacetWSzafie) na kacu.. he he.. zresztą też nie byłem do końca trzeźwy.. :P niech moc będzie z Wami! A no i czapa też jest cudna.. z kuleczką! :D

Na sobie:
Ciastek z H&M
spodnie z Vero Mody
kurtka, czapa, okular z H&M
buty z Ciechocinka.. he he
:*

czwartek, 19 listopada 2009

Burberry na Dubois.. :)







Nie potrafię zapanować nad sobą, kiedy widzę tę charakterystyczną kratkę.. przeszywa mnie dreszcz, kiedy widzę kolekcje Burberry.. na myśl przychodzi mi Londyn, Królowa, deszcz i mgła, klasyka. Płaszczyk jest tak prosty, że aż piękny.. To chyba sobie cenię najbardziej - prostotę, oryginalny krój i stonowany kolor. Jest to dość odmienne od poprzedniego postu-bo co ma Elmo do Burberry? :-) Tło fotografii: balkon, ul. Dubois, Wrocław..:)
Camil

A na sobie mam:
płaszcz - Burberry
sweter - lumpeks
t-shirt - H&M
sztruksy - H&M
okulary - allegro

niedziela, 15 listopada 2009

Mam i Ja!





Hehehe.. no bo jak inaczej wytlumaczyc fakt, iz taki mroczny chlopak jak ja naciagnal na siebie Elma.. :) zakochalem sie bezgranicznie w tym swetrze.. a jakby tego malo bylo poszedlem w nim do pracy - lamiac wszelkie zasady czernii i bieli.. :) ale reakcja byla pozytywna.. musze jakas sesje z nim wyczarowac-fotki robila Miecia-telefonem.. mam kilka pomyslow.. :)

Pozdrawiam cieplo
Kamil

środa, 11 listopada 2009

Współczesna Zbroja..

Kurtki i wszelkiego rodzaju mundury zawitały w sezonie zimowym.. w modzie masowej ciekawe wzory takowych okryć można było kupić w ZARA czy w H&M.. mój mundurek wyszperałem w lumpeksie.. ogarnęła mnie dzika radość, gdyż koszt był niski-20zł. Przymierzałem kilka mundurów, ale cena ich wahała się w granicy od 200 do 700 złotzch. Czekam już na wyprzedaże! Na pewno postaram się coś upolować w tym stylu. W moim zestawie postawiłem na minimalizm i rokowy styl. Uwielbiam styl glamour rock! Minimalizm kolorów, geometria kroju, ostre dodatki.. To jest to! Proponuję zapoznać się z kolekcją wiosenną Victor&Rolf.. mistrzostwo! Link jest na YouTube. :) A przy okazji prezentuję nowe cięcie.. :P
Pozdrawiam
Camil

Zestaw:
kurtka - lumpeks
t-shirt - New Yorker
spodnie - P&B
pasek z wężowym motywem - lumpeks
zegarek z ćwieków - Stradivarius



wtorek, 10 listopada 2009

Podsumowanie Akcji - Pokaż mi swoją torbę.

Nie spodziewałem się odzweu odnośnie akcji.. :-) przyznam, jestem w 100% zadowolony! Dziękuję serdecznie chętnym! ;-X Wykazaliście się nie tylko zmysłem łowieckim, ale także zdolnościami manualnymi.. Sądzę, iż akcja mogła mieć większy odzew, gdybym od jej początku miał dostęp do prywatnego forum SZAFIARKI. Zrobiłem również małe zamieszanie na forum, bo po partyzancku ogłosiłem informację o akcji.. Chciałbym zwrócić uwagę na formę akcji.. nie wszyscy zastosowali się do zasad jakie ustaliłem, co spowodowało utrudnienie w poszukiwaniu waszych postów.. ale i tak dziękuję! Niebawem zaprezentuję nowe zdobycze. A i tak na marginesie.. chyba zabiorę się za męskie szafy.. Chłopcy! Jesteśmy niewidoczni między babeczkami... A i proponuję Mikołajkowy Zlot Szafiarski we Wrocławiu! Z nocną imprezką! :P

Pozdrawiam
Camil

Oto wasze cacka:
Visual-m...



stylowy-szpiegowsky


My Favourites


Matka Polka w UK


Malpiszon vel muszka



Hand Made Fashion By MG



FacetWSzafie



FacetWSzafie


addicted to fashion


aeterna

czwartek, 22 października 2009

Akcja - Pokaż mi swoją torbę! :) przedłużona!

Zmieniam datę zakończenia akcji z 4.11.2009 na 9.11.2009 z racji wpuszczenia mnie wczoraj(tj.4.11.09) na forum SZAFIARKI. Pozdrawiam. Aparaty w dłoń!

Kochani! W komentarzach zamieście info o udziale w akcji.. na swoim blogu zamieście post z torbą/ami i opiszcie jak trafiła w Wasze ręce.. w tytule napiszcie: AKCJA-Torba-www.camilr.blogspot.com. Powiedzmy, że czas trwania akcji jest do 9.11.2009r. Biorąc udział w akcji zgadzacie się na skopiowanie fotek z torbą, które będę wykorzystywał do podsumowania akcji.. Aparaty do rąk i czekam na info.. :) jak mnie przygarną już na forum to tam zamieszcze info o mojej akcji! :)
Kamil



Swego czasu na blogach umieszczaliście fotografie, na których pokazywaliście zawartość torby.. zainspirowany fotką z http://www.getyourplanerightontime.com/ - post BRICK LANE, LONDON - postanowiłem uruchomić akcję pod nazwą: Pokaż mi swoją torbę! Prosiłbym, aby w komentarzach zamieszczać notkę o wzięciu udziału w akcji.. :) zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.. :) no kochani zobaczymy kto upolował najlepszą zdobycz.. :P

A oto kilka moich skarbów:


Pull & Bear - ok. 40 z


Outlet Puma - 299 na 89 zł


Lumpeks - 35 zł - skóra


Lumpeks - ok.25 zł + broszka z H&M


Stradivarius - zima 2008/2009 - z przeceny 199 na 49 - z klapa zewnętrzna wykonana z włosia.

:)

środa, 21 października 2009

Na Specjalną Okazję..




Kochane dziewczynki ujęły mnie profesjonalizmem i talentem.. dziekuję za piękne fotografie.. wspomnienie-2009-zlot-Wrocław..

:)

p.s.
Po 23 h w pracy taki prezent może cieszyć.. :* Pozdrowienia dla Szafiarek..
szukam aparatu..jakieś propozycje?

poniedziałek, 19 października 2009

Aura.





Jestem po seansie filmu o gotowaniu.. Spędziłem 2h w pustej sali kinowej.. ale wiecie warto było zobaczyć "Julie&Julia". Trochę rozciągnięty w czasie, i momentami mdły, lecz lekko pobudza do działania, inspiruje. Bynajmniej mnie do tego, abym przypomniał sobie o blogu.
W sobotę spotkałem się z szafiarkami/szafiarzem.. było to dość specyficzne spotkanie. Nie wiedziałem czego mogę się spodziewać po ludziach, których w sumie nie znam. Nie jestem aż takim fanem podglądania innych blogów. Robię to sporadycznie. Jak to zawsze bywa na początku atmosfera była dość sztywna.. ale po grzanym winie zrobiło się swobodniej. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miał przyjemność spotkać się w gronie "szafiarni".
Mam w głowie kilka myśli.. przede wszystkim myślę o moim blogu, który gdzieś ginie w przestrzeni, czasem wydaje mi się, że piszę sam do siebie.. wrzucam coś w worek..
myślę też o swojej osobie.. jesień powoduje we mnie stany melancholii.. prawie całą niedziele przeleżalem w łóżku.. i robiłem NIC.. tylko czekałem na maile na pewnym portalu.. esz.. :)
Pocieszam się, że ten stan jest tymczasowy.. :P za oknem zimo.. w eterze "Skała".. a w szafie jesień.. :)
Zeszły tydzień był dość intensywny.. jestem wujkiem Olka.. nie wiedziałem, że niemowlaczki są takei urocze.. pomijam sranie, płacz i ciągłe dojenie cyca.. :p potem Poznań-to piękne miasto.. dzięki Serek :*.. no i praca.. "przemeblowałem" sklep.. czyli to co Kamcio lubi najbardziej-VM. :)

No i tak sie skończył tydzień.. aaa i Modern Talking było.. :) hehe

p.s :* ciepluszek! :P na fotce widzimy nowy model umywalki - tu wasz kochany wc prezez Koło..

Ciuszki:
czapa - H&M
szal - H&M
torba - Stradivarius kupiona na przecenie - 199 na 49 zł
buty, spodnie - Pull & Bear
kurtka - H&M
katana - ZARA z przeceny sezonowej - 239 na 99 zł
top - H&M
bokserka - bazar
zegarek - mały sklepik w sercu Wrocławia ;)
pasek - z ulubionego lumpa :)

foto wykonał FacetwSzafie :*

wtorek, 22 września 2009

Urodzinowe Party! :)












No tak.. przyznam się.. skończyłem 23 lata.. he he.. kur.. dobijam 30! :D :O jejjejej... ale wierzę w starą tezę IM STARSZY TYM LEPSZY.. IM WINO STARSZE TYM LEPSZE.. :) coś w tym jest.. :) każdy z nas jest wyjątkowy.. i to kim jesteśmy na co dzień jest sto razy ważniejsze niż upływający czas czy zmarszczki.. :P z okazji urodzin odbyło się przyjęcie.. tzn. to był powód nr 2... bo przyjęcie było połączone z parapetówką.. motywem przewodnim była MARILYN MONROE I MANSON.. zgadnijcie za kogo się przebrałem.. ?? :) tink tink.. :P która stylizacja podobała się Wam najbardziej? :)

wtorek, 15 września 2009

Stylizacja: SPLIN.













Czasem w życiu bywa tak, że przychodzą gorsze dni.. sesja jest inspirowana ostatnimi wydarzeniami związanymi z moja Mamą.. motywem przełomu lat 80 i 90, nową płytą Kayah 'SKAŁA'.. przenikaniem sie epok.. stanem psychicznym.. filmem dokumentalnym.. motywem rejestru klatek tasmy filmowej i urywkami pamięci.. fotograf z przypadku (he he) Pan Kac-perek..zwany dalej Facetem w Szafie.. :P

Koszulka - H&M
Koszula - Outlet Vero Moda
Spodnie - H&M
Pasek - C&A
Czapka i tuba - H&M
Szal - znalazlem w pracy..