czwartek, 22 października 2009

Akcja - Pokaż mi swoją torbę! :) przedłużona!

Zmieniam datę zakończenia akcji z 4.11.2009 na 9.11.2009 z racji wpuszczenia mnie wczoraj(tj.4.11.09) na forum SZAFIARKI. Pozdrawiam. Aparaty w dłoń!

Kochani! W komentarzach zamieście info o udziale w akcji.. na swoim blogu zamieście post z torbą/ami i opiszcie jak trafiła w Wasze ręce.. w tytule napiszcie: AKCJA-Torba-www.camilr.blogspot.com. Powiedzmy, że czas trwania akcji jest do 9.11.2009r. Biorąc udział w akcji zgadzacie się na skopiowanie fotek z torbą, które będę wykorzystywał do podsumowania akcji.. Aparaty do rąk i czekam na info.. :) jak mnie przygarną już na forum to tam zamieszcze info o mojej akcji! :)
Kamil



Swego czasu na blogach umieszczaliście fotografie, na których pokazywaliście zawartość torby.. zainspirowany fotką z http://www.getyourplanerightontime.com/ - post BRICK LANE, LONDON - postanowiłem uruchomić akcję pod nazwą: Pokaż mi swoją torbę! Prosiłbym, aby w komentarzach zamieszczać notkę o wzięciu udziału w akcji.. :) zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.. :) no kochani zobaczymy kto upolował najlepszą zdobycz.. :P

A oto kilka moich skarbów:


Pull & Bear - ok. 40 z


Outlet Puma - 299 na 89 zł


Lumpeks - 35 zł - skóra


Lumpeks - ok.25 zł + broszka z H&M


Stradivarius - zima 2008/2009 - z przeceny 199 na 49 - z klapa zewnętrzna wykonana z włosia.

:)

środa, 21 października 2009

Na Specjalną Okazję..




Kochane dziewczynki ujęły mnie profesjonalizmem i talentem.. dziekuję za piękne fotografie.. wspomnienie-2009-zlot-Wrocław..

:)

p.s.
Po 23 h w pracy taki prezent może cieszyć.. :* Pozdrowienia dla Szafiarek..
szukam aparatu..jakieś propozycje?

poniedziałek, 19 października 2009

Aura.





Jestem po seansie filmu o gotowaniu.. Spędziłem 2h w pustej sali kinowej.. ale wiecie warto było zobaczyć "Julie&Julia". Trochę rozciągnięty w czasie, i momentami mdły, lecz lekko pobudza do działania, inspiruje. Bynajmniej mnie do tego, abym przypomniał sobie o blogu.
W sobotę spotkałem się z szafiarkami/szafiarzem.. było to dość specyficzne spotkanie. Nie wiedziałem czego mogę się spodziewać po ludziach, których w sumie nie znam. Nie jestem aż takim fanem podglądania innych blogów. Robię to sporadycznie. Jak to zawsze bywa na początku atmosfera była dość sztywna.. ale po grzanym winie zrobiło się swobodniej. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miał przyjemność spotkać się w gronie "szafiarni".
Mam w głowie kilka myśli.. przede wszystkim myślę o moim blogu, który gdzieś ginie w przestrzeni, czasem wydaje mi się, że piszę sam do siebie.. wrzucam coś w worek..
myślę też o swojej osobie.. jesień powoduje we mnie stany melancholii.. prawie całą niedziele przeleżalem w łóżku.. i robiłem NIC.. tylko czekałem na maile na pewnym portalu.. esz.. :)
Pocieszam się, że ten stan jest tymczasowy.. :P za oknem zimo.. w eterze "Skała".. a w szafie jesień.. :)
Zeszły tydzień był dość intensywny.. jestem wujkiem Olka.. nie wiedziałem, że niemowlaczki są takei urocze.. pomijam sranie, płacz i ciągłe dojenie cyca.. :p potem Poznań-to piękne miasto.. dzięki Serek :*.. no i praca.. "przemeblowałem" sklep.. czyli to co Kamcio lubi najbardziej-VM. :)

No i tak sie skończył tydzień.. aaa i Modern Talking było.. :) hehe

p.s :* ciepluszek! :P na fotce widzimy nowy model umywalki - tu wasz kochany wc prezez Koło..

Ciuszki:
czapa - H&M
szal - H&M
torba - Stradivarius kupiona na przecenie - 199 na 49 zł
buty, spodnie - Pull & Bear
kurtka - H&M
katana - ZARA z przeceny sezonowej - 239 na 99 zł
top - H&M
bokserka - bazar
zegarek - mały sklepik w sercu Wrocławia ;)
pasek - z ulubionego lumpa :)

foto wykonał FacetwSzafie :*