Kochani! W komentarzach zamieście info o udziale w akcji.. na swoim blogu zamieście post z torbą/ami i opiszcie jak trafiła w Wasze ręce.. w tytule napiszcie: AKCJA-Torba-www.camilr.blogspot.com. Powiedzmy, że czas trwania akcji jest do 9.11.2009r. Biorąc udział w akcji zgadzacie się na skopiowanie fotek z torbą, które będę wykorzystywał do podsumowania akcji.. Aparaty do rąk i czekam na info.. :) jak mnie przygarną już na forum to tam zamieszcze info o mojej akcji! :)
Kamil
Swego czasu na blogach umieszczaliście fotografie, na których pokazywaliście zawartość torby.. zainspirowany fotką z http://www.getyourplanerightontime.com/ - post BRICK LANE, LONDON - postanowiłem uruchomić akcję pod nazwą: Pokaż mi swoją torbę! Prosiłbym, aby w komentarzach zamieszczać notkę o wzięciu udziału w akcji.. :) zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.. :) no kochani zobaczymy kto upolował najlepszą zdobycz.. :P
A oto kilka moich skarbów:
Pull & Bear - ok. 40 z
Outlet Puma - 299 na 89 zł
Lumpeks - 35 zł - skóra
Lumpeks - ok.25 zł + broszka z H&M
Stradivarius - zima 2008/2009 - z przeceny 199 na 49 - z klapa zewnętrzna wykonana z włosia.
:)


