sobota, 20 sierpnia 2011

W H Y ?



Lato.. jakie jest każdy widzi.. Moja koszulka, a przede wszystkim nadruk to takie nawiązanie do moich postów odnośnie stylu, mody męskiej itp. Tu nic już do dodania nie mam.. hehe..






t-shirt - ZARA
szorty - no name
pasek - Vero Moda
buty - Pull&Bear
torba - SH

Kamil :)

sobota, 6 sierpnia 2011

Twarzowe.

W ostatnim poście pisałem o tym, co będzie modne w sezonie jesień/zima 2011, ale jak wiemy moda przemija. Dziś wstawiam coś innego niż zwykle, a mianowicie portret - Kamil Kwiatkowski Szafiarz.

Czym dla mnie jest moja twarz?
Obrazem tego, co można znaleźć w "środku". Oczy, usta, miny mogą ukazywać cechy osobowości. Dziś daje Wam możliwość "czytania" z mojej twarzy. Ciekaw jestem czego się doszukacie? :)

Autorem fotek jest Kuba - dziękuje.











Kamil

wtorek, 2 sierpnia 2011

Przegląd trendów w modzie męskiej - sezon jesień/zima 2011.


D&G

Czerń, brąz czy szary to sztandarowe kolory sezonu zimowego w modzie. A tu niespodzianka! W większości propozycji, można odnaleźć choćby jeden elementy odbiegające od standardów! Kolor goni kolor, nasycone barwy zachęcają do pokolorowania szarej rzeczywistości. Pan w sezonie jesień/zima 2011 będzie poprawiał nastrój otoczenia, nasyconymi barwami, ubrany w wąskie spodnie ze sztruksu i dobrze skrojony płaszcz w kolorze zielonym.

Oczywiście są projektanci, którzy pozostali w formie klasyczni jak np. Jill Sander, lecz nie brak w kolekcji kolorów. Mugler, który urealnił swoje koszmary i stworzył coś w stylu mody dla rzeźników.. skóry, czerń, długie rękawiczki.

Są też pozytywne zaskoczenia, jak np. w kolekcji duetu D&G - osobiście powaliła mnie na kolana i gdyby było to możliwe, chciałbym posiąść ją w całości! Ochy i achy dla świeżości i kultu Coca-coli.

1. W tym sezonie modne będą płaszcze. Nie będą to banalne i nudne modele. Zosatły zdominowane przez kratki, połysk i kolor. Najpiękniejsze znalazłem w kolekcji Burberry. W połączeniu z wąskimi spodniami i dużą torbą oczywiście wyglądają najciekawiej!







Płaszcze z kolekcji Burberry F/W 2011


Mugler


D&G



W kolekcji AMcQ (w D&G też) pojawiły się obok płaszczy, kożuchy. Cała kolekcja była inspirowana Rosją, Kaukazem itp. Sarah Burton trzyma poziom, co można zaobserwować w kolekcji.

2. Oldschool w kolekcji D&G.
Kolekcja na pewno przykuje uwagę młodego faceta, który lubi oryginalne, niebanalne, lecz wygodne ciuchy! Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę. Jest w 100 % idealna, zaczynając od butów, kończąc na gadżetach, np. słuchawki, które zostały zaprojektowane przez duet D&G. Bluzy, t-shirt, spodnie z obniżonym krokiem, kolorowe rurki, dopasowane kurtki to moda do noszenia na co dzień. Jest to kolejna, dość komercyjna kolekcja (po tej letniej), która świetnie mogłaby sprawdzić się w naszej rzeczywistości, o ile była by tańsza i bardziej dostępna. Nam pozostaje Zara i Pull&Bear, które projektują dość podobnie.







3. Mugler
Chyba kolekcję stworzył po obejrzeniu Piły.. wyszło coś w stylu uniformów dla rzeźnika, ale ma to swój niepowtarzalny nastrój. Myślę, że Lady Gaga była zachwycona, no i oczywiście, Zombie Boy jako czołowy model! :)







Polecam obejrzenie całej kolekcji D&G na style.com.

Kamil :*