
D&G
Czerń, brąz czy szary to sztandarowe kolory sezonu zimowego w modzie. A tu niespodzianka! W większości propozycji, można odnaleźć choćby jeden elementy odbiegające od standardów! Kolor goni kolor, nasycone barwy zachęcają do pokolorowania szarej rzeczywistości. Pan w sezonie jesień/zima 2011 będzie poprawiał nastrój otoczenia, nasyconymi barwami, ubrany w wąskie spodnie ze sztruksu i dobrze skrojony płaszcz w kolorze zielonym.
Oczywiście są projektanci, którzy pozostali w formie klasyczni jak np. Jill Sander, lecz nie brak w kolekcji kolorów. Mugler, który urealnił swoje koszmary i stworzył coś w stylu mody dla rzeźników.. skóry, czerń, długie rękawiczki.
Są też pozytywne zaskoczenia, jak np. w kolekcji duetu D&G - osobiście powaliła mnie na kolana i gdyby było to możliwe, chciałbym posiąść ją w całości! Ochy i achy dla świeżości i kultu Coca-coli.
1. W tym sezonie modne będą płaszcze. Nie będą to banalne i nudne modele. Zosatły zdominowane przez kratki, połysk i kolor. Najpiękniejsze znalazłem w kolekcji Burberry. W połączeniu z wąskimi spodniami i dużą torbą oczywiście wyglądają najciekawiej!






Płaszcze z kolekcji Burberry F/W 2011

Mugler

D&G


W kolekcji AMcQ (w D&G też) pojawiły się obok płaszczy, kożuchy. Cała kolekcja była inspirowana Rosją, Kaukazem itp. Sarah Burton trzyma poziom, co można zaobserwować w kolekcji.
2. Oldschool w kolekcji D&G.
Kolekcja na pewno przykuje uwagę młodego faceta, który lubi oryginalne, niebanalne, lecz wygodne ciuchy! Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę. Jest w 100 % idealna, zaczynając od butów, kończąc na gadżetach, np. słuchawki, które zostały zaprojektowane przez duet D&G. Bluzy, t-shirt, spodnie z obniżonym krokiem, kolorowe rurki, dopasowane kurtki to moda do noszenia na co dzień. Jest to kolejna, dość komercyjna kolekcja (po tej letniej), która świetnie mogłaby sprawdzić się w naszej rzeczywistości, o ile była by tańsza i bardziej dostępna. Nam pozostaje Zara i Pull&Bear, które projektują dość podobnie.





3. Mugler
Chyba kolekcję stworzył po obejrzeniu Piły.. wyszło coś w stylu uniformów dla rzeźnika, ale ma to swój niepowtarzalny nastrój. Myślę, że Lady Gaga była zachwycona, no i oczywiście, Zombie Boy jako czołowy model! :)





Polecam obejrzenie całej kolekcji D&G na style.com.
Kamil :*