niedziela, 31 stycznia 2010

Zimo! Zmykaj! Moje MH 2010

Każdy z nas ma jej już serdecznie dość! Pragnie ściągnąć kufaje, kurty, swetruchy. Zamienić je na lekkie skóry, kurteczki, płaszczyki.. Zaczerpnąć słońca, zarumienić się, poczuć ciepły wiatr na twarzach.. Posłuchać śpiewu ptaków.. wygrzebać się z wyra.. ożywić!
Mój instynkt, obserwacje, zebrane dane wykazały Must Have na sezon wiosenny. Więc:
1. Skóra - ma być lekka, czysta w formie, uniwersalna, w dodatkach jak i w ciuchach;
2. Jeans - już nie tylko spodnie, ale również kurtki, hitem dla mnie jest koszula, marynarki, dodatki, np. torba skórzana z dodatkiem jeansu;
3. "Idol na piersi" - czyli ts z aplikacją, motywy idoli z lat 50 i 60, jak i 90;
4. Kolor came back - rozjaśniamy czarne i szare zestawy, zieleniami i żółciami..kolor zależny od nastroju ;-)
5. Pan Kapitan - marynarki z pagonami, styl morskiego wakacjusza czy/lub oficera
6. Wieczna kratka - to co jeszcze nie wyjdzie z mojej szafy to farmerki ( koszule w kratę ) i motyw kratki na spodniach czy marynarce - uwielbiam go!
7. kocham L.G. - styl disco nadal modny na disco! :)
Postanowiłem zrobić małą symulację.. Z Macikiem postanowilismy pokazać, iż zima nam już nie jest potrzebna.. nie boimy się jej! Cieszyliśmy się promykami, które zachęcały do spaceru i krótkiej prezentacji.. :D serdeczne DANKE za pozowanie!



marynarka - H&M
sweter - SH
Ts - SH
spodnie - H&M
buty - street
broszki - H&M
okulary - fielmann


marynarka - zara
Ts - vero moda
czapa - H&M
okulary - fielmann
spodnie - bershka
buty - pull&bear
pasek - SH



kurtka - SH
koszula - vero moda
Ts - SH
spodnie - H&M
buty - street
okulary - stradivarius
torba - river island
pasek - SH



Ts - vero moda
sweter - river island
kurtka - zara
torba - river island
czapka - H&M
okulary - fielmann
spodnie - bershka
buty - pull&bear
pasek - SH
szalik - SH

Figlarny Macik - mój ulubiony model:


czapa - H&M
sweter - SH H&M

:) CDN

Camil :)

czwartek, 28 stycznia 2010

Z B R O D N I A!

Jak donosi bloger Kamil, popełniono przestępstwo w dniu wczorajszym, tj. 27.01.2010r. W jednym z mieszkań we Wrocławiu! Ofiarą był niejaki t-shirt.. ślady zbrodni są widoczne gołym okiem! Niestety, ale policja jest bezsilna, ponieważ napastnik, w chwili zbrodni miał na dłoniach rękawiczki. Nie ma ani jednego odcisku palca, mimo, iż zostawił na ofiarze dwie dłonie! Był na tyle bezlitosny, nabijając w ofiarę dwa ćwieki małej wielkości! Oto dowody zbrodni:




Z OSTATNIEJ CHWILI!
Napastnik zdemaskowany! Redakcja weszła w posiadanie fotografi bandziora! Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą wiedzieć, gdzie znajduje się teraz mężczyzna z tych zdjęć! Pisać w komentarzach! Nagroda-wirtualny buziak! :D




Figlarz podpisał fotki:
-ts - zara + praca własna
-czapa - h&m
-okular - fielmann
-bluza - zara
-kalesony - h&m
-czasomierz - galeria

Fun!
Camil

czwartek, 7 stycznia 2010

S A L E H U N T E R !

Pod koniec grudnia, sklepy zaczęły wyprzedawać kolekcję zimową, co oznacz: zakupy! :) Jestem w 100% zwolennikiem wyprzedaży, ponieważ przez szalejący kryzys, ceny odzieży podniosły się do astronomicznych kwot, co często nie ma nic wspólnego z np. jakością. Muszę też przyznać, iż większość moich ulubionych marek, posiadała dość słabą ofertę męską. Jak co roku moim celami jest ZARA i H&M. Uwielbima obie marki! Zawsze znajdę tam coś dla siebie, co będzie zadowalało mnie estetycznie i finansowo. Po windowaniu cen, niestety, ZARA zrobiła się dość droga (np. t-shirt z nadrukiem po 99,90 - co nie jest korzystne dla studenta) :) Co udało mi się upolować:



Dwie marynarki w stylu wiktoriańskim - jedna bawełniana, druga z pluszu - nie ma nic piękniejszego! Zakochałem się w dandysowskim stylu.. :)Po przecenie: 99,90 z ok. 239- ZARA.



Sweter z wilkiem - H&M! W stylu gruge, który od niedawna polubiłem. Po przecenie: 75 z ok. 139. Szal kupiłem w zeszłym roku w ZARA, też z przeceny - motyw wiktoriański.


"Dermoszpan" - ramoneskowa kamizelka z NY. Po przecenie 79. Przydała się na imprezę sylwestrową.. ale mam zamiar nosić ją też do t-shirtów. Melonik z H&M, chusta od babci ( w tym miejscu pozdrawiam babcię Zosię )



Z racji moich gabarytów ciężko jest dostać stosunkowo dopasowany garnitur. A tu niespodzianka w H&M - posiadają rozmiar dla dzieci, czyli 46. No i już nie wspomnę o kroju kamizelki.. cudeńko! Szal też z H&M. Cena garnituru to ok. 220. :) Szok!Spodobał mi się przede wszystkim z racji struktury materiału - jedna z linii kratki jest fioletowa.



Jestem fanatykiem (he he) toreb, co jest dość niebezpieczne, ponieważ powoli nie mam gdzie je składować :) Zakochałem się w niej od pierwszego zobaczenia, jeszcze przed wyprzedażą. Mimo swoich niepozornych rozmiarów jest bardzo pojemna i praktyczna. Rivier Island - 99 ze 199.

Jestem bardzo zadowolony z moich zakupów wyprzedażowych. Sądzę, że były przemyślane i wynikały z potrzeby (hihi). Bo przecież nie chodzi o to, aby kupować coś, ponieważ jest tanie. Później będzie tylko zajmować nam miejsce w szafie. Rozsądek przede wszystkim! Nie warto wydawać ciężko zarobionych pieniążków na zbędne rzeczy. Lepiej przeznaczyć je na inne, bardziej szczytne cele.. np. podróże. :)

Pozdrawiam
Kamil :)

piątek, 1 stycznia 2010

Rihanna, czyli Party Animal 2010!















Ha! Zaczął się 2010! Szaleństwo imprezowe na fotkach.. Bawiłem się cudownie.. warto było pomęczyć się w tych szpilkach! :) Dziewczyny! Nie ma nic gorszego od szpilek, które tak rewelacyjnie wyglądają na Waszych stopach, ale są potwornie niewygodne.. a jeszcze gorsze są staniki! :P Na fotkach znajomi z imprezy.. Wszystkim życzę udanego 2010.. :*

Camil