Klimat jesienny jest już wyczuwalny.. nie tylko w pogodzie, ale też w modzie ulicznej. Chętniej nakładamy płaszcze i kurtki skórzane, owijamy się szalami, nosimy botki itp. A co modnego na sezon jesień/zima 2011 proponują kreatorzy i styliści? Jak dla mnie to nic nowego. Większość z tego już posiadam. Widzę natomiast zabawę kolorem i tkaniną. Mówi się o nowym czarnym tej jesieni, czyli czerwonym i kamelowym. Słyszy się dużo o welurze i wełnie. Style przodujące, jak dla mnie, to mroczny gotyk, militarny oraz grunge. Hitem sezonu są oficerki, płaszcze XXL, kolory ziemi, dodatki ze skóry.
A co słychać w sieciówkach? Nie powaliło mnie z nóg. H&M nade nudny, ZARA i River nie grzeszą jakością, zniechęcają ceną, P&B nie widziałem jeszcze nowej kolekcji, reszty nie wymieniam, ponieważ nie bywam. To gdzie szukać? Myślę, że w swoich szafach, ulubionych lumpeksach, no i przede wszystkim w necie! Nie przepadam za kupowaniem w necie, dlatego, że lubię coś dotknąć i przymierzyć.
A co wyłowiłem w ciągu kilku tygodni:
1. Śliczne zamszowe trzewiki - oszalałem na ich widok, zakupiłem je w Humanic-u, z racji iż były ostatnie, dostałem rabat! Polecam!

2. Sweter typu kardigan, w modnym kolorze khaki, w stylu militarnym, miękki i ciepły.

3. Marynarka - idealna na imprezki, jest nieco większa, wyszperałem ja w SH,

4. Torba - nadal kręcimy się w klimacie wojskowym, imitacja brązowej skóry, poręczna.

5. Denim - klasyczny, nieprzecierany, mocno granatowy, skórzany pasek nadaje smaku.

6. Kamizelka i BASIC - czyli to co lubimy najbardziej, kamizelka w stylu szkolnym.

7. Ramoneska i t-shirt z aplikacją - modna czerwień lubi się z czernią, kamizelka w kroju ramoneski to alternatywa dla klasycznych kamizelek, kamizelka w tym sezonie nosi się luźno, bez zapinania! :)

W tym sezonie stawiam na nowe dodatki, np. sznurowane oficerki czy modne torby, dziergane szale, bo nic innego, jak akcesoria, nie nadają szyku! Już niebawem jesienne stylizacje!
Pozdrawiam ciepło
Kamil