piątek, 20 sierpnia 2010

Wakacji smak..

Polskie, piękne krajobrazy..











Pozdrawiam
Kamil :*

czwartek, 12 sierpnia 2010

AndyW.



Nie ma to jak połączenie sztuki z przedmiotami użytkowymi! Mój Andy W. pochodzi z kolekcji Pepe Jeans. Zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Robi wrażenie! A co do reszty. T-shirt z nadrukiem, jeansowe szorty i trampki, czyli wygoda plus moda codzienna. Ts wygrzebałem kilka miesięcy temu w SH, zauroczył mnie styl tej pani - bryl, opaska! Nieopinający ts jest niesamowicie praktyczny w upalne dni.. czuć każdy podmuch wiatru na plecach.. :D

Pozdrawiam
K.





ts - sh
szorty - rifle
trampy - deichmann
torba - pepe jeans - outlet
okulary - h&m

piątek, 6 sierpnia 2010

Totalnie zmiksowany.



Zmiksowany!? Tak! Do typowo sportowego zestawu - spodnie dresowe i bokserka - dorzuciłem flanelową koszulę (dość zapomniana tkanina), lekki szalik z nadrukiem, który nawiązuje do motywu kolekcji zmarłego już Alexandra McQ., militarny worek i "rozbudowane" trampki. Jak nazwać ten styl? Po prostu styl Kamil-a. Sport Grunge... hehe.. :)Uwielbiam wygodne ciuchy, spodnie dresowe zapewniają mi full komfort, a do tego dobrze wyglądają w różnych zestawieniach, np. z jeansową lub skórzaną kurtką, basicowym t-shirtem lub koszulą.
Mimo, iż cieszę się gdy przychodzi lato, zdecydowanie wolę jesienno-zimowe klimaty. Już niebawem przeanalizuję trendy w modzie męskiej na JESIEŃ/ZIMĘ 2010/11. A może sami podzielicie się pomysłami?





koszula - SH
bokserka - H&M
spodnie - H&M
buty - gortz 17
torba - SH
szalik - RI

Pozdrawiam
Kamil :*