
Zmiksowany!? Tak! Do typowo sportowego zestawu - spodnie dresowe i bokserka - dorzuciłem flanelową koszulę (dość zapomniana tkanina), lekki szalik z nadrukiem, który nawiązuje do motywu kolekcji zmarłego już Alexandra McQ., militarny worek i "rozbudowane" trampki. Jak nazwać ten styl? Po prostu styl Kamil-a. Sport Grunge... hehe.. :)Uwielbiam wygodne ciuchy, spodnie dresowe zapewniają mi full komfort, a do tego dobrze wyglądają w różnych zestawieniach, np. z jeansową lub skórzaną kurtką, basicowym t-shirtem lub koszulą.
Mimo, iż cieszę się gdy przychodzi lato, zdecydowanie wolę jesienno-zimowe klimaty. Już niebawem przeanalizuję trendy w modzie męskiej na JESIEŃ/ZIMĘ 2010/11. A może sami podzielicie się pomysłami?



koszula - SH
bokserka - H&M
spodnie - H&M
buty - gortz 17
torba - SH
szalik - RI
Pozdrawiam
Kamil :*