piątek, 24 lipca 2009

Temat:EkoTorebki-kopertówka!


A to taki wymysł po sesji z Danusią.. Z jej spódnicy powstały 2 eko kopertówki.. :) he he he he

czwartek, 23 lipca 2009

Sesja z Danusią! :D









Nooo.. to nie lada wyzwanie namówić niedowiarka.. ale mam nadzieję, że jak to zobaczy będzie usatysfakcjowana.. bo ja jestem bardzo! Dziekuję Ci pięknie za modeling i znoszenie moich widzimisie.. :P :) Oto efekty.. :)

piątek, 17 lipca 2009

Temat: Stylizacja. Iluzjonizacja.



















A oto moja pierwsza stylizacja.. wiekszosc ciuchow pochodzi z mojej szafy.. wygrzebane gdzies w lumpeksie czy outletach.. :) jak na 1 raz jestem bardzo zadowolony.. szczegolenie z pracy Kacpra jako modela i mojej kolezanki Marii,ktora podrzucala swoje pomysly.. :) komary ciely.. pociagi kursowaly.. ludzie chodzili, ale udalo sie.. niebawem wiecej.. wciagnalem sie.. :) zapraszam do wspolpracy.. :*

piątek, 10 lipca 2009

Temat: Viva Disney.. :)


Każdy z Nas ma w sobie dziecko.. oto dowód.. :)