A to taki wymysł po sesji z Danusią.. Z jej spódnicy powstały 2 eko kopertówki.. :) he he he he
piątek, 24 lipca 2009
czwartek, 23 lipca 2009
Sesja z Danusią! :D
piątek, 17 lipca 2009
Temat: Stylizacja. Iluzjonizacja.
A oto moja pierwsza stylizacja.. wiekszosc ciuchow pochodzi z mojej szafy.. wygrzebane gdzies w lumpeksie czy outletach.. :) jak na 1 raz jestem bardzo zadowolony.. szczegolenie z pracy Kacpra jako modela i mojej kolezanki Marii,ktora podrzucala swoje pomysly.. :) komary ciely.. pociagi kursowaly.. ludzie chodzili, ale udalo sie.. niebawem wiecej.. wciagnalem sie.. :) zapraszam do wspolpracy.. :*
piątek, 10 lipca 2009
Subskrybuj:
Posty (Atom)