Jeśli Pan jeszcze nie ma, to chętnie pokaże swoje 10 hitów. Po głębszych przemyśleniach, obserwacjach i innych, wybrałem 10 gorących, męskich hitów na wiosnę 2011!
Oto moja lista:
1.Coś z łatką - a dokładnie sweter w kolorze kamelowym, H&M
2. Coś oryginalnego - niebieska, klasyczna koszula przełamana oryginalnym wykończeniem, jak i niebanalnymi, pomarańczowymi guzikami. Cudeńko! H&M
3. Boyfriendy dla chłopaka - czyli trend sprzed kilku sezonów znów w męskiej szafie, klasyczne, lekko zwężane, ale nadal luźne nogawki, moje w wersji vintage, P&B
4. Coś skórzanego - u mnie na pewno buty i pasek 5. Oczywiście w kolorze miodowym! buty P&B, pasek LeeCooper
6. Granat - niektórym kojarzy się z mundurkiem, ale to bardzo przyjazny kolor, dobrze czuje się w towarzystwie bieli i nie tylko! U mnie koszula w militarnym kroju, posiadam też kilka granatowych marynarek, polecam! Diverse
7. Khaki - u mnie zagościł na t-shircie, ale mam też torby w tym kolorze, H&M
8. "Wojskowa" kurtka - u mnie też w kolorze khaki, kolory ziemi rządzą! NY
9. Coś pomarańczowego - jak dla mnie największy hit tej wiosny! Kolor, który pobudza i ożywia szarości, ja proponuję go w dodatkach, ale pokuszę się na pewno na koszulę lub t-s w tym kolorze! :)
10. Coś na stopy - oby w kolorze.. :) moje buty są fioletowe, upolowane w SH, nie zapomnijcie o elementach ozdobnych - pieszczoszka.
Moja 10 to w większości kombinacja kolorystyczna, na wybiegach rządzi też forma, czyli kolorowa geometria. :) Czuję, że wiosna nie będzie nudna!
Pozdrawiam
Kamil :*

















