piątek, 18 lutego 2011

Proszę Pana!? Czy ma Pan już w szafie 10 hitów tej wiosny?



Jeśli Pan jeszcze nie ma, to chętnie pokaże swoje 10 hitów. Po głębszych przemyśleniach, obserwacjach i innych, wybrałem 10 gorących, męskich hitów na wiosnę 2011!

Oto moja lista:

1.Coś z łatką - a dokładnie sweter w kolorze kamelowym, H&M



2. Coś oryginalnego - niebieska, klasyczna koszula przełamana oryginalnym wykończeniem, jak i niebanalnymi, pomarańczowymi guzikami. Cudeńko! H&M



3. Boyfriendy dla chłopaka - czyli trend sprzed kilku sezonów znów w męskiej szafie, klasyczne, lekko zwężane, ale nadal luźne nogawki, moje w wersji vintage, P&B

4. Coś skórzanego - u mnie na pewno buty i pasek 5. Oczywiście w kolorze miodowym! buty P&B, pasek LeeCooper




6. Granat - niektórym kojarzy się z mundurkiem, ale to bardzo przyjazny kolor, dobrze czuje się w towarzystwie bieli i nie tylko! U mnie koszula w militarnym kroju, posiadam też kilka granatowych marynarek, polecam! Diverse

7. Khaki - u mnie zagościł na t-shircie, ale mam też torby w tym kolorze, H&M




8. "Wojskowa" kurtka - u mnie też w kolorze khaki, kolory ziemi rządzą! NY




9. Coś pomarańczowego - jak dla mnie największy hit tej wiosny! Kolor, który pobudza i ożywia szarości, ja proponuję go w dodatkach, ale pokuszę się na pewno na koszulę lub t-s w tym kolorze! :)

10. Coś na stopy - oby w kolorze.. :) moje buty są fioletowe, upolowane w SH, nie zapomnijcie o elementach ozdobnych - pieszczoszka.



Moja 10 to w większości kombinacja kolorystyczna, na wybiegach rządzi też forma, czyli kolorowa geometria. :) Czuję, że wiosna nie będzie nudna!

Pozdrawiam
Kamil :*

sobota, 12 lutego 2011

Crazy '80 - full of grey.



Tak na zakończenie sezonu zimowego, postanowiłem zaprezentować wariację na temat koloru szarego.Bez zbędnej koloryzacji (hehe), zestaw jest prosty, najbardziej przyciągająca uwagę jest bluza. Dlaczego? Choćby dla fasonu! Pozbawiona jest rękawów, warte uwagi są też wstawki ze skóry ekologicznej, jak i rozwiązanie kołnierza. Do bluzy dobrałem rurki, szary t-shirt z długim rękawem, oldschoolowe buty Reebok i "foliową" kurtkę z pagonami.

Mimo niskiej temperatury, słońce zachęca do spaceru.. już niedługo wrócą tak upragnione wiosenne ciepłe i długie dni. Już nie mogę się doczekać! A Wy moi mili? :)



Chciałbym zaprosić na stronę: WWW.ODJECHANI.COM.PL, możecie porozmawiać tu na różne tematy, jest też dział MODY, w którym znajdziecie takie taki poddziały jak TRENDY czy VISUAL MERCHANDISING. :)













foto by Maciek :*

kurtka - NY
bluza - H&M
spodnie - BSK
buty - outlet
pasek - SH

Kamil :* - dziękuję za wizyty!



P.S. w sesji towarzyszyła nam nasza ukochana współlokatorka Boro Borosława Bora. :-*

czwartek, 3 lutego 2011

Walentynki?! Co ja mam kupić ?



Hehe.. pewnie wiele/wielu z Was co roku ma podobny problem: Co kupić chłopakowi na Walentynki/Dzień Chłopaka/urodziny?
A więc idę z odsieczą!

Pomogę Wam, podrzucając kilka swoich pomysłów, na prezent dla faceta.

Prezent nie musi być wygórowany, przepłacony, niepraktyczny czy beznadziejny.
Kiedy ktoś z moich przyjaciół obchodzi "święto", staram się dokonać dobrego wyboru. Wybieram taki prezent, który będzie służył, a nie stał na półce, obrośnięty kurzem.

Prezenty mogę podzielić na kilka grup. Pierwszą grupą będą kosmetyki. Jest to dość odważny zakup. Polecam go osobom, które znają obdarowanego jakiś okres czasu i wiedzą coś na temat jego upodobań czy potrzeb w dziedzinie pielęgnacji ciała. Najpopularniejsze nie są kremy czy pianki do golenia, lecz perfumy.

Moimi ulubionymi są te od Calvin Klein:
Obsession - ze względu na cynamon,



Truth - za świeżość,



Uwielbiam też:
Givenchy Pi - za magnetyzm i słodycz



Burberry London - znam je od niedawna dzięki Maćkowi.. kuszące..



Perfumy nie należą do zbyt tanich prezentów, wygórowane ceny w "drogeriach" odstraszają. Polecam zakup perfum przez stronę iperfumy.pl. Tanio!

Drugą grupą prezentów są "pierdołki". Moje znaleziska pochodzą z River Island. To ciekawa marka proponująca "modne" fasony, dość droga jak na polskie realia. Polityka wyprzedaży w tym sklepie nadal mnie zaskakuje, ze względu na niski spadek cen. Odzież nawet na wyprzedaży jest droga. Poniżej kilka wygrzebków, które wpadły mi w oko.













Odnośnie bokserek. Z życia wiem, że gacie to niby "obciachowy" prezent, ale gwarantuję, że każda nowa para przyda się w męskiej szafie.. :) Pasek i torba to mój faworyt, ze względu na kolor i styl safari.

Odzież, podobnie jak perfumy wymagają minimalnej wiedzy odnośnie upodobań i rozmiaru. Proponuje mało ryzykowne zakupy, np. t-shirt. Są zawsze potrzebne, mogą być gładkie, ale ja jednak proponuję zaszaleć z grafiką lub fasonem. Spójrzcie na moje typy:
River Island







ZARA






Ostatnim pomysłem na prezent mogą być małe, słodkie i w różnych kształtach.. czekoladki.. :) czy nie miło dostać pudełko czekoladek i wielkiego buziaka? :-X



Pozdrawiam
Kamil :*