No tak.. przyznam się.. skończyłem 23 lata.. he he.. kur.. dobijam 30! :D :O jejjejej... ale wierzę w starą tezę IM STARSZY TYM LEPSZY.. IM WINO STARSZE TYM LEPSZE.. :) coś w tym jest.. :) każdy z nas jest wyjątkowy.. i to kim jesteśmy na co dzień jest sto razy ważniejsze niż upływający czas czy zmarszczki.. :P z okazji urodzin odbyło się przyjęcie.. tzn. to był powód nr 2... bo przyjęcie było połączone z parapetówką.. motywem przewodnim była MARILYN MONROE I MANSON.. zgadnijcie za kogo się przebrałem.. ?? :) tink tink.. :P która stylizacja podobała się Wam najbardziej? :)
wtorek, 22 września 2009
Urodzinowe Party! :)
No tak.. przyznam się.. skończyłem 23 lata.. he he.. kur.. dobijam 30! :D :O jejjejej... ale wierzę w starą tezę IM STARSZY TYM LEPSZY.. IM WINO STARSZE TYM LEPSZE.. :) coś w tym jest.. :) każdy z nas jest wyjątkowy.. i to kim jesteśmy na co dzień jest sto razy ważniejsze niż upływający czas czy zmarszczki.. :P z okazji urodzin odbyło się przyjęcie.. tzn. to był powód nr 2... bo przyjęcie było połączone z parapetówką.. motywem przewodnim była MARILYN MONROE I MANSON.. zgadnijcie za kogo się przebrałem.. ?? :) tink tink.. :P która stylizacja podobała się Wam najbardziej? :)
wtorek, 15 września 2009
Stylizacja: SPLIN.
Czasem w życiu bywa tak, że przychodzą gorsze dni.. sesja jest inspirowana ostatnimi wydarzeniami związanymi z moja Mamą.. motywem przełomu lat 80 i 90, nową płytą Kayah 'SKAŁA'.. przenikaniem sie epok.. stanem psychicznym.. filmem dokumentalnym.. motywem rejestru klatek tasmy filmowej i urywkami pamięci.. fotograf z przypadku (he he) Pan Kac-perek..zwany dalej Facetem w Szafie.. :P
Koszulka - H&M
Koszula - Outlet Vero Moda
Spodnie - H&M
Pasek - C&A
Czapka i tuba - H&M
Szal - znalazlem w pracy..
Inspiracja: Miejski Styl - Mam Na Imię Grunge.
Odwiedzając sklepy z modą można zauważyć co proponują nam projektanci masowi.. a mianowicie nastał era GLAM ROCK. Cóż to jest.. jest to styl pop rockowych gwiazdek.. popularne są motywy skóry, dzianin, jeansu, ćwieków, kratki, kolorystyka ciemna, przewodzi dużo czerni i czerwieni.. nowa czerń, czyli szarosci.. lateks, metal, srebro.. kolejnym motywem jest styl inspirowany military, ale nie tym współczesny, lecz ten wiktoriański, mundurki, dwurzędówki itp.
Ostatnio wyczytałem o różnorodnosci w modzie.. o otwartym stylu.. o tym, że wszytsko jest modne.. oczywiscie tak nie jest.. bo moda masowa narzuca trendy, które są widoczne i czerpane od projektantów wiodoncych.. oczywiscie są perełki, które wypracowały swój styl i nie ulegaja w 100% temu co się dzieje na rynku.. w sumie nie trzeba wymieniać całej szafy.. wystarczą dodatki, odwiedziny w pasmanterii czy wygrzebanie swetra, który leży w szafie od 3 lat.. moda to nie pogoń za nowosciami.. lecz styl wypracowany przez lata i utrzymywany na tym samym poziomie.. z elementami odswieżeń.. bo każdy z nas choć trochę ulega stylistyce sezonu.. autor mial pewnie na mysli dowolnosć w dlugosciach, fasonach i strukturach, lecz wszystko oparte jest na trendzie.. zamieszczam fotkę Serafina, który stał się moim faworytem w dziedzinie mody.. jego styl jest bardzo inspirujący.. Serafin to młody projektant.. wierzę, że za kilka lat będzie o nim głosno.. podoba mi sie jego stylistyka, uroda, charakterystycznosc i indiwidualizm.. :* :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)