Z racji, iż idą już wyprzedaże w sklepach, można za niewielkie pieniądze wyszperać coś ciekawego.. i tak było dziś! Z racji posiadania cudownych znajomych, którzy informują o przecenach, np. w H&M, można pozwolić sobie na zakup kilku ciuszków jednocześnie, bez martwienia się o finanse. Dokonałem zakupu 2 swetrów, koszulki, spodni.. za ok. 200,- ( W O W )- gdzie przy panującej tendencji wzrostowej, zwanej dalej inflacją odzieżową jest to niewiele. Oprócz tego znalazłem piękne skórzane kalosze! Obniżone z 350 na 199 minus rabat 40,-! Oszalałem na ich punkcie. Są takie jak sobie wyobraziłem w głowie dawno temu.. :) A co na fotkach? No pojawił sie marynarsko-góralski swetr, w moim ulubionym kroju. Sztruksy.. czytałem niedawno wywód pewnego pana, odnośnie niechęci to tego materiału, co mnie zezłościło! Dlaczego? Sztruks to świetna alternatywa jeansu! Ujął mnie przede wszystkim kolor.. :) Zestaw jest frywolny i wolny jak ja.. he he.. :) Oprócz butów wszystkie elementy mojego stroju pochodzą z H&M, który ostanio bardzo preferuję! Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale tam zawsze coś dla siebie znajdę, gdy inne ulubione przeze mnie marki zawodzą.. :)
Pozdrawiam ciepło w te zimne dni..
Camil :*