A więc.. lato - jak przestanie padać, no i jeszcze kilka dni wiosny. Czas przejrzeć szafę, pobuszować w sh, w outlecie itp. Zaliczyłem już kilka gazet (mało tego z modą męską), You Tube z pokazami, net.. i jaki wniosek? A mianowicie: genialna kolekcja D&G - jeans, skóra, ts z nadrukiem, czyli to co uwielbiam; pózniej camping styl by Dsquared! Rewelacja! Gdzieś, kiedyś już motyw getrów i szortów przewinął mi się przed oczyma. W mojej szafie po wysprzątaniu wygrzebałem kilka ciekawych szmatek i butków. :) W wyniku tych działań powstała mini sesja. Na pewno wykorzystam tę wiedzę w wakacyjnych ubierankach.
Dość długo szukałem jeansowej kamizelki, lecz bez większych rewelacji. Kilka dni temu wpadłem do mojego ukochanego SH, gdzie za 9 zl dokonałem zakupu kurtki. Było małe ciach, ciach.. :) no i tak powstały podkolanówki.. :P wyszperałem również odlotową kurtkę, ale o niej w następnym poście.
Z miejsca chciałbym pozdrowić Marcina z KING COCK.. dzięki za słowa uznania. I jak najbardziej ubolewam nad zjawiskiem wyższości blogów damskich nad męskimi. Pamiętajmy, że panowie mają ograniczoną ilość asortymentu, co ogranicza pole manewru.. drogie Panie.. szpilek przecież nie oddacie.. :P
Pozdrawiam ciepło i mokro z pięknego Wrocławia
Kamil
kamizelka - SH
szorty - outlet VM
ts, czapka - H&M
buty - Gortz 17 (mój ulubiony sklep z butami!)
maska - z kalendarza Cosmo
inspiracja - kolekcja Dq2, dream "girl", biwakiem, ulicą :)




